Doświadczenia Somatodrolskie

Somatodrol jest suplementem diety oferowanym w celu budowy mięśni. Przyciągające wzrok żółte opakowanie z 60 kapsułkami w blister pack zawiera substancje takie jak arginina i beta alanina. Preparat do budowy mięśni uzupełniono guaraną, witaminą B12 i pieprzem Cayenne.

Somatodrol jest znany na rynku hiszpańskim od 2014 roku. (W odniesieniu do: Somatodrol você tem: Ganho de Músculos, Queima de Gordura, Definião: Aumento da Testosterona, Ganhos rápidos i Seguranca de verdade.

Co tak naprawdę się dzieje? Nie ma nic złego w aktywnych składników, ponieważ są one klasyczne z wielu suplementów już na rynku, które są oferowane siłom sportowców i kulturystów.

W 4G-Health wprowadziliśmy już szczegółowo dwa aminokwasy: argininę i beta-alaninę:

Formuła somatodrolu obiecuje zwiększyć produkcję endogennych hormonów wzrostu, które stymulują wzrost mięśni. W tym momencie jednak musimy dokonać rozróżnienia. Składniki te mogą stymulować hormony wzrostu, ale efekt ten można osiągnąć dopiero po dłuższym czasie w znacznie większych dawkach. Nie oczekuje się zatem, aby niebezpieczne hormony wzrostu miały skutki uboczne.

Niemniej jednak kapsułki Somatodrol zdecydowanie nadają się do budowy mięśni. Dwa główne składniki aktywne: arginina + alanina, guarana i witamina B12 są prawdziwymi pobudzaczami dla komórek mięśniowych w ramach treningu budowy mięśni.

Sprawiają one, że mięśnie wyglądają jędrniej i szybciej regenerują się. Nie wynika to jednak z wyżej opisanych hormonów wzrostu, ale raczej ze zwiększonej syntezy tlenku azotu, który dostarcza “odpowiednie paliwo” do komórek mięśniowych poprzez krążenie krwi.

Zalecenia producenta zalecają 1-2 kapsułki dziennie przed spożyciem dużej ilości wody. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to spożycie, które musisz zastosować, aby stymulować hormony wzrostu opisane powyżej. Wada: Aby uzyskać zauważalne efekty, musicie Państwo śledzić ten proces przez wiele miesięcy. Z ceną Somatodolu nie dość tanią.

Zalecane spożycie w przypadku natychmiast zauważalnego wzrostu mięśni byłoby nieco inne. W tym celu należy zażyć 3-4 kapsułki somatodrolu na ok. 45 minut przed treningiem budowy mięśni z dużą ilością płynu. Polecamy sok lub napój lekko wzbogacony węglowodanami. Specjaliści mają zamiar złapać popularne wstrząsy białkowe.

Producent obiecuje na swojej stronie internetowej test somatodrolowy “gwarancję zwrotu pieniędzy” i zwrot wpłaconych pieniędzy. Nie przetestowaliśmy tego, ale uważamy, że to bardzo odważne. Jeśli pojawią się jakieś problemy, prawdopodobnie za chwilę będziesz w stanie przeczytać o tym w internecie.

Produkt jest sprzedawany bezpośrednio przez producenta, ale również na eBay można znaleźć dostawców somatodrolu. Cena 60 kapsułek (30 porcji) wynosi zazwyczaj nieco ponad 20, – EUR -> za dużo, jak to się dzieje w przypadku składników. Tutaj można znaleźć znacznie tańsze alternatywy znanych niemieckich producentów.

Zawsze są 2 obozy w pytaniu, czy suplementy są przydatne dla zwiększonej akumulacji mięśni. Niektórzy odrzucają go całkowicie i nalegają na zdrową dietę. Druga, stale rosnąca frakcja odnosi się do poważnej nauki i optymalizuje swoją wydajność poprzez testowane składniki aktywne, które w ich oczach są kontynuacją wspomnianej już zdrowej diety.

Jeśli odrzucasz suplementy takie jak somatodrol całkowicie proszę nie czytać teraz, dla wszystkich innych tutaj jest krótki przegląd świata suplementów, lub w języku angielskim: World of Nutritional Suplement / Sportowe odżywianie.

Budownictwo nadwozia powinno być uzupełnione wysokiej jakości żywieniem sportowym.

Onlineshop Budowlany Bodybuilding Onlineshop oferuje wysokiej jakości produkty do budowy mięśni, które są przeznaczone specjalnie dla konstruktorów i sportowców, którzy dążą do budowy szybkich mięśni. Faza masowej budowy i fazy definiowania jest wspierana przez różne dietetyczne produkty spożywcze dla sportowców.

Budowanie mięśni – suplementy odżywcze i kulturystyczne wspomagające intensywny wysiłek mięśniowy, zwłaszcza u sportowców

Dotyczy to na przykład żywności, która została opracowana dla kulturystów. Dietę mięśniową można oczywiście szybko zregenerować dzięki dietetycznym pokarmom, takim jak somatodrol, przeznaczonym specjalnie dla sportowców. Białka takie jak koktajle białkowe, węglowodany, tłuszcze w zbalansowanej proporcji i dodatek witamin, ekstrakty roślinne takie jak Tribulus i minerały takie jak ZMA mają tutaj szczególne znaczenie dla szybkiego wzrostu mięśni.

Produkty te uzupełniają średnio od sześciu do ośmiu posiłków, których kulturysta potrzebuje dziennie, aby zbudować swoje mięśnie. Napływ składników odżywczych może pomóc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej nawet przy wysokim poziomie

Somatodrol

89,99 zł

1 miesiąc kuracji 1 opakowanie

Jutro promocja przepada.

Be the first to comment on "Doświadczenia Somatodrolskie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*